Tihe nädalavahetus

Möödunud nädalavahetusel toimus Pikaveres kolm külastust. Reede pealelõunal tutuvusid küla ja Palvemajaga Lihula Vallavalitsuse töötajad. Lihula vallavanem ju meie mees Riho Erismaa, palus mul küla näidata. Mina sain jällegi võimaluse jäätist müüa. Laupäeval toimus Väimela 1989 aasta veterinaarvelskrite B kursuse kokkutulek Sepa talus. Ise ju ka lõpetaja 🙂 Osalesid: Paavo, Helgi, Ruth, Katrin, Enno, Andrus ja Hille, Nele ikka ka. Järgmisel aastal plaan Annika juurde minna, kes tahtis küll tulla, aga kahjuks ei saanud.

Pildil Andrus ja Enno

Paavo selgitamas üht väga spetsiifilist veterinaarvõtet, mida ma igaks juhuks siin ei edasta…
Öösel peale kursusekaaslaste lahkumist valmistusin veel järgmiste külaliste tulekuks, tegin võid. Pühapäeval tuli bussitäis Harjumaa Leader grupi inimesi Mercedese juhtimisel tutvuma Pikavere ettevõtlusega. Külastati Karini keraamikatöökoda ja toimus degusteerimine Sepa mahetalu toodetest. Vahepeal rääkis veel Tõnu väga köitvalt oma talust ja tegemistest.

Foto: Eva Pukk “Nelja Valla Kogu inimesed Sepa mahetalu kaupa ostmas”

Tõepoolest pole sugugi vähetähtis, et külalised ka midagi ostaksid. Katse väiketalus ära elada on ju vaja edukalt läbi viia.

Advertisements

2 thoughts on “Tihe nädalavahetus

  1. Aitäh sulle toreda vastuvõtu eest. Vähemalt mina jäin väga rahule selle toreda õhtuga kuigi meid oli vähe. Samuti imetlen sinu pealehakkamist ja jaksu kõige sellega hakkamasaamisel, mida teed. Oled ikka üks tubli eesti naine!!!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s