Kiire aeg

Eile käis talus loomade tervist hindamas ja soovitused on veel tulekul noor arst Aili Halveti loomakliinikust. Hambaid me ju endal ise ei paranda, kuid oma loomi justnagu peaksime ise ravima. Alati ei see nii kerge. Seega algas päev hommikuse lüpsiga, siis piimaring ja õhtul koju tagasi sain pool üks öösel. Paraleelselt oma muude toimetustega koostame praegu Pikavere Küla Seltsi avatud külapäeva projekti. Õnneks ei pea ma seda üksi tegema, muidu küll ei jõuaks.
Täna läheme Ahastesse ühele välja valitud mullikale järele, jälle sisuliselt päev täidetud. Homme tuleb eelpool nimetatud projekt valmis saada ja soovitavalt ka esitada.
Vabandan, et oma Päeva pakkumise rubriiki piisavalt operatiivselt ei ole uuendanud. Samas ei ole selle kasutegur ootuspärane. Seega ma sellest rubriigist lausa ei loobu, kuid toodetel on ettetellimise aeg 4 päeva. Mul ei ole ju kuskil ladu, kust võtta seitse eri toodet, vaid ma pean neid ükshaaval tegema hakkama. See nõuab aega ja tooraine planeerimist. Viljandi nädalane ettetellimise aeg on väga mõistlik. Pärnakad, palun tellige teie ka vähemalt 4 päeva ette!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s