Kiire aeg

Eile käis talus loomade tervist hindamas ja soovitused on veel tulekul noor arst Aili Halveti loomakliinikust. Hambaid me ju endal ise ei paranda, kuid oma loomi justnagu peaksime ise ravima. Alati ei see nii kerge. Seega algas päev hommikuse lüpsiga, siis piimaring ja õhtul koju tagasi sain pool üks öösel. Paraleelselt oma muude toimetustega koostame praegu Pikavere Küla Seltsi avatud külapäeva projekti. Õnneks ei pea ma seda üksi tegema, muidu küll ei jõuaks.
Täna läheme Ahastesse ühele välja valitud mullikale järele, jälle sisuliselt päev täidetud. Homme tuleb eelpool nimetatud projekt valmis saada ja soovitavalt ka esitada.
Vabandan, et oma Päeva pakkumise rubriiki piisavalt operatiivselt ei ole uuendanud. Samas ei ole selle kasutegur ootuspärane. Seega ma sellest rubriigist lausa ei loobu, kuid toodetel on ettetellimise aeg 4 päeva. Mul ei ole ju kuskil ladu, kust võtta seitse eri toodet, vaid ma pean neid ükshaaval tegema hakkama. See nõuab aega ja tooraine planeerimist. Viljandi nädalane ettetellimise aeg on väga mõistlik. Pärnakad, palun tellige teie ka vähemalt 4 päeva ette!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s