Hooletus ees…

…õnnetus taga. Nii võib vist eilse päeva ja ka järgneva kokku võtta küll. Naissoos olevate mullikate aia kohendamist on saanud edasi lükata ja ka kontroll on olnud ebapiisav. Ilmselt sai loomadel oma aiast kõrini ja läksid seiklema. Süüa on neil sealgi piisavalt, aga nad igatsevad suure karja järele. Jooksus on viis mullikat: neli punast ja üks natuke väiksem must. Kohalikele olen äärmiselt tänulik, kui silmad lahti hoiate ja sellise karja nägemisel helistate tel. 56659135 (purjus igavlejatel ei ole vaja seda numbrit valida, kui nad just loomi pole märganud)

Eile olid loomad Piisu mäel, kust liikusime päeva jooksul Koonga poole, siis metsa Naissoo poole. Nende lõplik asukoht on selgusetu, sest minul polnud küll õrna aimugi, kuhu me lõpuks jõudsime. Pigem Tammaru või Mihkli poole tagasi. Kari on taltsas, kuid ei lase end ajada. Seiklesime kokku 9 tundi, neist viimased 4 mina nendega metsas. Kui Jorma poleks mind välja juhatanud, helistades ja suunda juhatades ning signaalitades, siis oleksin tõepoolest ise ka metsa jäänud. Koju jõudsin pool 12 õhtul. Loomad tunnevad end muide metsas väga hästi, süüa on palju, juua leiavad ka ja nemad küll metsast välja saamise pärast ei muretsenud .

Täna ja homme müüb Hansapäevadel Riina. Idee oli, et mina saan siis täna ja homme kaupa juurde teha (eile ju ei saanud midagi tehtud), aga hädad käivad mitmekesi. Täna hommikul läks pooleks ! meie peakraan ja enne ei ole tilkagi vett, kui Jorma linnast uue kraaniga tuleb ja selle külge saab. Ainuke hea asi oli see, et me olime ise köögis ja saime kohe vee kinni. Ma ei taha mõeldagi, kui kraan oleks eile katki läinud ja 9 tundi oleks täis survega vesi piimaruumi ujutanud. Vist oleks mööbel hakanud õhtuks välja triivima.

Lähen siis kartuleid rohima, vähemalt midagi kasulikku saab tehtud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s