Jälle üks päev

Müügipäev Laulasmaa suvelaadal. Ja lihtsalt väsinud. Natuke kavatsen ikka tööd ka veel teha, aga millegi pärast istusin hetkeks arvuti taha. Ja leidsin mõned toredad pildid.

Kõigepealt maasikad: Sel aastal on maasikad erakordselt suured. Vihma ju ka piisavalt sadanud. Panin tikutopsi kaussi, muidu ei saa aru, kui suured need on.

Loomulikult ei ole neid kasvatades keemilisi väetisi kasutatud, ainult pisut mahe sõnnikut. Sordid on Sonata ja Polka, suuruse poolest võrdsed. Natuke on ka Bountyt, aga see on väiksema viljaga sort.

Jaagu kohta leidsin paar lahedat pilti:

Fotogeeniline, eks ole? Tal on olemas ka kõik eluks vajalikud oskused: oskab õlale lennata ja kõrva karjuda (siis tuleb teda toita) ja väga osavalt esikusse lennata (põdra sarve peale magama). Tuleb tunnistada, et esik haiseb, panin talle magamiskoha alla ajalehe, aga ju juhtub ka mujale. Väljas ööbida linnuke ei taha.

Täna unustasin ühe ämbri maasika jäätisega koju teise külmikusse. Ilmselt olen selle eest järgmisel nädalavahetusel tänulik. Siis tuleb müüa reedel Vango talupäevadel, laupäeval Varbla laadal ja laupäeva õhtul Kidise tiigimuusikal. Jäätist lihtsalt peab jätkuma, kuna Kidisele ei lastud suurtootjat, kuna mind oli juba kutsutud. Nii, et ignoreerin väsimust ja hakkan piparmündi-šokolaadi jäätist tegema. Seda pole vist mõtet mainidagi, et kõik, mis täna kaasas oli, ka otsa sai.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s