Tehtud

Pikavere küla avatud külapäev. Tuleb tunnistada, et ise polnud just säravaimas vormis, kuna magasin ööl enne seda vaid kaks tundi (tegelikult isegi veel vähem). Põhjuseks muidugi kauba valmistamine, seekord Vanamõisa käsitöölaadaks. Aga sellest polnud suurt midagi. Kõik laabus ja tänu meie peakorraldajale Elamuspank oli lausa suurepärane. Tegevust jätkus kõigile, lastele batuut ja mängud, suurtele mängud, kiiking, vibu, vanemaealistele pärimusmuusikud.

Noor ja andekas muusik Mari Tammar kirjutas meie külalistraamatusse nii “See siin on tõeline idüll. Kiviaiad, päike, lehmad karjamaal, sõbrad – see on nagu muinasjutt.”

Olen Jorma üle ka väga uhke. Ta tegi üksinda kõik meestetööd: vedas juhtmed, pani sildid, viis meie geneka ja seadis selle nii, et batuudi sai tööle.   Pani karjuse, et lehmad lapsi segama ei pääseks. Hea, et külas ikka üks mees on, kes appi tuleb, kui vaja on.

Hästi toredad olid Erika koostatud viktoriiniküsimused. Mõtlen juba, kuidas neid Pikavere lehele üles panna. Nii informatiivsed ja harivad meie küla kohta. Marjo paneb lehele ilmselt pikema ja piltidega loo selle päeva kohta.

Ise tegin sõira töötuba, kogunes üheksa huvilist. Loodan, et kõik osalejad jäid rahule. Minu jaoks hästi tore oli see, et tulid ka talu endised omanikud ja olid rahul sellega, mis siin nüüd on.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s