Tehtud

Pikavere küla avatud külapäev. Tuleb tunnistada, et ise polnud just säravaimas vormis, kuna magasin ööl enne seda vaid kaks tundi (tegelikult isegi veel vähem). Põhjuseks muidugi kauba valmistamine, seekord Vanamõisa käsitöölaadaks. Aga sellest polnud suurt midagi. Kõik laabus ja tänu meie peakorraldajale Elamuspank oli lausa suurepärane. Tegevust jätkus kõigile, lastele batuut ja mängud, suurtele mängud, kiiking, vibu, vanemaealistele pärimusmuusikud.

Noor ja andekas muusik Mari Tammar kirjutas meie külalistraamatusse nii “See siin on tõeline idüll. Kiviaiad, päike, lehmad karjamaal, sõbrad – see on nagu muinasjutt.”

Olen Jorma üle ka väga uhke. Ta tegi üksinda kõik meestetööd: vedas juhtmed, pani sildid, viis meie geneka ja seadis selle nii, et batuudi sai tööle.   Pani karjuse, et lehmad lapsi segama ei pääseks. Hea, et külas ikka üks mees on, kes appi tuleb, kui vaja on.

Hästi toredad olid Erika koostatud viktoriiniküsimused. Mõtlen juba, kuidas neid Pikavere lehele üles panna. Nii informatiivsed ja harivad meie küla kohta. Marjo paneb lehele ilmselt pikema ja piltidega loo selle päeva kohta.

Ise tegin sõira töötuba, kogunes üheksa huvilist. Loodan, et kõik osalejad jäid rahule. Minu jaoks hästi tore oli see, et tulid ka talu endised omanikud ja olid rahul sellega, mis siin nüüd on.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s