On alles juhid

Täna Viljandist tulles üllatas mind umbes 20 km tunnikiirusega keset oma sõidurada liikuv auto. Mina tulin tagant 90-ga, nii nagu lubatud on. Hea, et on pidurid. Õnnestus ka üsna sujuvalt pidurdada. Panin kohe ohutuled peale, et kui keegi veel tagant tuleb, oskab ettevaatlik olla. ALATI on sellises olukorras roolis keskiga+ meesterahvas. Ma ei saa aru, kust on pärit müüt, et naised on kehvad autojuhid.

Pikemad sõidud on head, et oma mõtetega omavahel olla. Tahaks õppida. Magistrisse ma praegu muidugi ei lähe, kuigi edaspidi pole ka see siiski välistatud. Võib-olla Maaülikooli ükskord? Jäi mulje, et seal magistri tase just kaelamurdev pole. Äkki õpiks lõpuks inglise keelt? Minu kooliajal oli ju esimene vene keel ja inglise keelega sattusin kahjuks olukorda, kus õpetaja vahetus ja tase langes. Endal sel ajal polnud arusaamist, et õppida tuleb enda jaoks. Praegu saan aru, aga rääkimisega on väga suured raskused. Kuigi ka vene keel pole enam nii hea, kui võiks. Selle keele grammatikast ei tea ma ka udutuhkagi, aga enda teada räägin vabalt. Kuni jõulupeo kokkuleppe sõlmimisel telefonitsi pea täiesti tühi oli. Seda poleks juhtunud, kui rohkem rääkida saaksin.

Talvised müügid on nagu on. Selle hooaja kavatsen lõpetada 15.12. 2012 Viljandis. Enne seda tuleb Kadrilaat Rakveres, müük Tartus Maaülikoolis Viljandi OTTi tiiva all, Keskonnamess Tartus ja siis eelöeldud Viljandi käsitöömess.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s