Kadripäev tulemas

Siinkohal on paslik üles tunnistada enda mõningane ebausklikkus. Nimelt sellel aastal, kui kadrid käisid, oli karjaõnne märkimisväärselt rohkem, kui tänavusel aastal. Nüüd siis jälle märkamatult Kadripäev kätte jõudmas…

Ise olen küll laupäeval Rakvere Spordihallis Kadrilaadal müümas. Tunnistan, et, kui poleks oma suures agaruses arvet juba ammu ära maksnud, siis vist küll ei läheks. Arvestades uskumatult mõttetut passimist Vaala Keskuse Isadepäeva laadal. No, aga nüüd ei taha juba makstud raha ka tuulde lasta. Nii, et riskin suurema koguse kütuse mahasõitmisega. Igatahes kavatsen poole kolmest asjad kokku panna ja ära tulla, olgu see ametlik lõpu aeg siis milline tahes. Nii palju kogemust on juba küll, et kauem olek on aja raiskamine.  Muidugi oleks mul ka kodus piisavalt tegemist: õue koristamine on pooleli, lõpuks tahaks maja ka puhtaks saada. Praegu on olnud nii, et kolm päeva nädalas on ringide ja müükidega hõivatud, siis veel lüpsi päevad ja selleks, et põhjalikumalt majaga tegeleda ei jää tegelikult ühtegi päeva nädalas. Ülepäeva teen ju piimajahutajat tühjaks ja sel päeval küll suurt muud ei jõua.

Esmaspäeval lähevad loomad, ka kolm lüpsilehma jääb vähemaks. peale seda on piima pisut vähem ja kuna hooaeg on ka lõppemas, siis toodete tegemine väheneb. Loodan vabanevat aega sisustada oma elamise ja ehk ka elu kordaseadmisega. Tunnen ka, et väike puhkus kulub ära. Kaks lehma jääb varsti ka kinni, Pamela ilmselt juba ennem aasta lõppu. Lasen neil ka pikemalt puhata. Piima peaks sellegi poolest kogu aeg jätkuma.

Advertisements

2 thoughts on “Kadripäev tulemas

  1. Olen lubanud järgmisel nädalal jäätist viia, kindlasti astelpaju-mee ja midagi veel. Muid tooteid Krõõt pole tellinud. Kui on kindel soov midagi saada, võime proovida kokku leppida, ehk on Krõõta võimalik hoiule jätta, või võtavad nad selle kauba lihtsalt sisse, millel ostja olemas on. Kauba viimise päeva veel täpsustan.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s