Keskkonnamessile Tartusse

Sel aastal toimub Keskkonnamess 7-8. detsember. Oleme jälle oma kanade ja piimatoodetega kohal. Kanad asuvad muidugi loomatelgis. Võtame kaasa paar-kolm noort kukke, kes huviliste olemasolul müüki lähevad. Hind 5€ lind.

Kuna eelmisel reedel ei õnnestunudki Tartusse pääseda, siis seekord läheme juba neljapäeva õhtul kohale. See ei ole ju mõeldav, et me teeolude tõttu mindud ei saa, kui kanade viimise kohustus on võetud.

Tänane päev on jällegi hullult üle planeeritud, aga kõik see sebimine on seekord poiste peal. Mitu kokkulepitud asjade tagasiviimist, jne. Meil külavahel rendiauto koos käruga igatahes sisuliselt ei liigu. Õnneks aitab Mati oma džiibiga hädast välja. Maastur on maakale mitte uhkuse asi, vaid hädavajalik tarbeese. Kahjuks ei saa praegu uue või lihtsalt teise auto soetamist endale lubada. Küll on ära tellitud uus lüpsimasin.

Teest veel nii palju, et täna jäi kullerauto meie tänavasse kinni. Helistasin juba Antsu traktoriga appi, aga auto suutis ikka ise välja tagurdada. See tähendab, et on ülim aeg kõik suuremad veod ära teha, sest varsti pole see enam üldse võimalik.

Kolmapäeval jõuavad lõpuks Krõõda poodi uued jäätised. Natuke kaupa läheb ka näidisena Sadama turule. Kui otsustajad selle heaks kiidavad, siis on võimalik minu tooteid sealt osta.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s