Veelkord Keskkonnamessile minekust

Asjaolud on siiski kujunenud nõnda, et sõidame alles ööl vastu reedet. Loodetavasti saame oma auto kätte.

Eile käisime Tallinnas kaupa viimas. Hea uudis on see, et Sadama turu ostujuhile ja muudele otsustajatele mu asjad meeldisid. See tähendab, et peagi on seal üht-teist müügil.

Halb see, et tagasiteel lagunes ära rendiauto. Passisime tund aega Jaagupis, enne kui omanik tuli ja meie minema saime. Rendiauto mõte õnneks ongi see, et edasine pole meie asi. Koduteel juhtus õnnetus. Arturi sõber, kes meile järele tuli sõitis Heino koerale otsa. Koer jooksis oma hoovist täie hooga otse autole ette. Poisid viisid küll koera kohe linna kliinikusse, kuid kohale jõudes oli loom surnud. Sõbra auto remont tuleb muidugi meil kinni maksta.

Keskkonnamessile jõuab kaubast sõir, või,kodujuust, natuke jogurtit, väga pisut kohupiimakreemi. Jäätist kaasa ei võta. Põhjus selles, et erilisi varusid praegu kodus polegi, külmiku tassimine on töömahukas ja väga suurt müügiedu sellega talvel pole. Ka on segane, kas me ikka saame oma auto kätte. Mingisse teise autosse see külmik ei mahu. Käru saame ka seekord vallast, aga sinna lähevad kanaaiad. Muu kaup peale jäätise on võimalik kaasa võtta ka termokastidega, kus on külmaelemendid.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s