Kummaline ravimeetod

Tunnistan, et tööl käies oli ainsaks ravimeetodiks peotäis tablette. Peotäie suurus sõltus haiguse tõsidusest. Toimis küll. Ei olnud mul tõesti kombeks haiguslehte võtta. Esiteks tahtis töö tegemist ja teiseks on meil ju asjad nii seatud, et haige olemist karistatakse järgmisel palgapäeval väga karmilt. Kohe nii karmilt, et siis võib tekkida probleem kuu aega ära elamisega.

Nüüd on asjad teisiti, palgapäeva pole nagunii ja töö tegemist siiski on võimalik nihutada. Ära teha on ikka kõik vaja, aga kui just müügipäev ees ei seisa, siis võib ühelt päevalt teisele lükata küll. Nii olen enda jaoks avastanud terveks magamise. Toimib üldiselt hästi ja on väga lihtne meetod. Kui midagi väga karjuvalt teha pole vaja ja tervis on mingil põhjusel halb, siis tuleb nii kaua magada, kui tunnen, et nüüd on hea olla.

Eile hommikul lüpsi ajal tundsin peavalu, valusid südame piirkonnas ja kerget iiveldust. Minu jaoks oli see piisav põhjus, et muretseda. Niisiis läksin peale lüpsi magama ja tõusin õhtuseks lüpsiks uuesti üles. Järel oli siiski õrn peavalu, nii et võtsin ikkagi ühe ibuprofeeni ka. Täna on tervis suurepärane ja hakkan eilseid töid järgi tegema.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s