Kummaline ravimeetod

Tunnistan, et tööl käies oli ainsaks ravimeetodiks peotäis tablette. Peotäie suurus sõltus haiguse tõsidusest. Toimis küll. Ei olnud mul tõesti kombeks haiguslehte võtta. Esiteks tahtis töö tegemist ja teiseks on meil ju asjad nii seatud, et haige olemist karistatakse järgmisel palgapäeval väga karmilt. Kohe nii karmilt, et siis võib tekkida probleem kuu aega ära elamisega.

Nüüd on asjad teisiti, palgapäeva pole nagunii ja töö tegemist siiski on võimalik nihutada. Ära teha on ikka kõik vaja, aga kui just müügipäev ees ei seisa, siis võib ühelt päevalt teisele lükata küll. Nii olen enda jaoks avastanud terveks magamise. Toimib üldiselt hästi ja on väga lihtne meetod. Kui midagi väga karjuvalt teha pole vaja ja tervis on mingil põhjusel halb, siis tuleb nii kaua magada, kui tunnen, et nüüd on hea olla.

Eile hommikul lüpsi ajal tundsin peavalu, valusid südame piirkonnas ja kerget iiveldust. Minu jaoks oli see piisav põhjus, et muretseda. Niisiis läksin peale lüpsi magama ja tõusin õhtuseks lüpsiks uuesti üles. Järel oli siiski õrn peavalu, nii et võtsin ikkagi ühe ibuprofeeni ka. Täna on tervis suurepärane ja hakkan eilseid töid järgi tegema.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s