Katsumus

Sellest, mis juhtus, ei kirjuta ma siin kunagi. Öelda tahan vaid nii palju, et see puudutab perekonda.

Olen kuulnud öeldavat, et inimesele antakse kanda nii palju, kui ta jõuab. Selge, et mina jõuan keskmisest rohkem, kuidas muidu seletada kõiki neid õnnetusi, mis meid tabanud on. Valdavalt on asjad juhtunud üheksaga lõppeval aastal. Sinna on ju veel aega, aga…

Praktilise poole pealt tähendab see seda, et pingutada ja töötada tuleb rohkem. Abilisi saan kasutada senisest vähem, endal tuleb teha pikemaid ja tihedamaid päevi. On ju kõik meie praeguses maailmas üht otsa pidi ikka rahaga ka seotud. Ja seda on nüüd vaja ühest küljest kokku hoida ning teisest küljest teenida.

Ära ei kavatse ma jätta kaht selle kevadist reisi, mis toovad lisakulutusi minimaalselt. Üks neist on PLP juhatuse õppereis ja teine samuti õppereis VTA ametnikele koos mõne tootjaga, kuhu mind on kutsutud. Esiteks on vaatamata kõigele vaja ka endale natuke puhkust võimaldada, teiseks õppimine on alati kasulik ja kolmandaks, nagu öeldud on kulud minimaalsed.

Sel ajal kasutan asendustaluniku teenust. Loodan, et asendaja saab hakkama ka või ja kohupiima tegemisega. See on minimaalne, et piim ära kasutada. Kaubaringid sel ajal toimuvad, aga väiksema tootevalikuga.

Et õnnetustel on kombeks ikka mitmekesi ilmuda (peaasi, et parve ei kogune 🙂 ), siis jõudis minuni tagasiside piima halvenenud maitse kohta. Märkasime seda ka ise, aga ilmselt mitte kohe. Tegelen veel põhjuse välja selgitamisega. Seni ei oska öelda muud, kui et kõik kliendid, kes soovivad, saavad järgmise piima tasuta. Selleks tuleb seda lihtsalt kas öelda, või meil saata.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s