Otse Viljandist

IMG123

Mobiilifoto saab kodus päris fotoga asendatud. Lihtsalt selgus, et kaasas oleval arvutil polegi mälukaardi lugejat sees ja fotoka juhet mul muidugi kaasas pole. Viltu olevat lina märkasin paraku ise alles pildilt ja ma tõesti ei viitsi kõike laualt ära korjata, et see paremini panna.

viljandi hanapäevadel 2013

Peab tõdema, et mobiilifoto on kvaliteetsem, kui fotoka oma. See muidugi üllatab mind ebameeldivalt.

Esimesed jäätised on müüdud. Alguseni on tegelikult veel pool tundi, aga inimesed juba vaikselt liiguvad. Tulime ülivara kohale, sest Paides viimase prügikasti taga olemine muutis hilinemise suhtes ettevaatlikuks. Siin on korraldus väga hea, nii et tegelikult oleks võinud ka paar tundi kauem magada.

Ise ostsin kaks roosi, esialgne mõte, et katsun kõigepealt teenida, kadus, kui rooside hinda kuulsin. Nii soodne ja nii ilusad…

IMG125

 

See osa on nüüd järgmisel päeval juurde kirjutatud.

Hiljem ostsin ühe roosi veel. Nüüd on peerna tagumisest reast puudu veel kolm ja esimesest peaaegu kõik, kümme. Sel aastal olen soetanud üheksa uut roosi.

Viljandis oli pargis küll kena olla, aga inimesed kahjuks nii väga sisse ei pööranud, tänaval kõndis vähemalt kolm korda rohkem, kui meieni jõudis.

Õhtupoole oli müük päris nullis. Hakkasime siis vaatama, mida veel alles on ja selgus, et öömaja eest makstav summa sarnanes suuresti kauba jäägist saadavaga. Selle peale kolis Jorma meie jäätisekülmiku vaid viis meetrit teise kohta, söögitelkidele lähemale, ja oh imet, kohe tekkis väike jäätise järjekord.

 

IMG126

Müüsime kella kümneni õhtul ja saime üsna rahulikult koju sõita, sest järgi jäi nii vähe, et see küll ööbima jäämist ei tasunud. Jorma sai enne ära tulekut veel katkise rehviga tegeleda. Kuna Fordi eripära on veel see, et tagavara rehv tuleb kuidagi põhja alla kruvida, see süsteem aga lakkas juba paari aastasel autol töötamast, siis saab tagavararehvi ainult autosse sisse panna. Kui meil külmkapp, telk, jne. peal on, siis see sinna ei mahu. Niisiis sõidame peaaegu alati ilma tagavararehvita. Õnneks müüakse bensukates kiirremondi jaoks mingit vahtu. Selle toel siis koju sõitsimegi.

Tunnistan, et täna magasin pool päeva. Eile ju oli äratus ka kell kolm öösel. Nüüd olen roosid maha istutanud, natuke lille peenart rohinud ja kavatsen jäätise tegemisega alustada. Järgmine nädalavahetus juba paistab. Siis on Vastseliina laat.

Advertisements

2 thoughts on “Otse Viljandist

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s