Ei

Kusagil ringleb mingi nimekiri sponsoritest. Kahetsusväärselt oleme ka meie sinna sattunud. Nii küsiti juba eelmisel aastal toetust mõne ürituse korraldamiseks. Sel aastal on küsimised läinud väga konkreetseks, antakse lausa nimekiri ette, mida meilt oodatakse. Küsitakse ka üsna vastuvaidlemist mitte sallivas vormis.

Siinkohal vastan kõigile avalikult: EI.

Küsijatel võiks endal ka natuke imelik olla nii väikeselt talult niimoodi lausa väljapressimise vormis toetust küsida.

Jah, me toodame toitu, meil on lehmad ja kanad.

Praegu lüpsab kolm lehma. Ja muneb umbes 20 kana. Kas tõesti peetakse seda mastaapi nii suureks, et muudkui toetust küsitakse?

Eestis on piisavalt suuremaid talusid, kes saaksid soovi korral mõnd üritust toetada. Proovige nendega õnne.

P.S. On selgunud ka praeguse “laine” alguspunkt. Vaba vanker tõepoolest sai talust 20 muna (mille ise Hille käest ostsin), 2 liitrit jogurtit ja 5 liitrit piima. Seda ainult tänu sellele, et Mari Tammar isiklikult oma meililt küsis (peale seda, kui ma Rändteatri meilile ei reageerinud) ja ta oli Pikavere külapäeval esinemas käinud, nii et teadsin teda. Keelasin väga selgelt meie mainimise sponsorite nimekirjas. Seda keeldu ei ole arvestatud ja oleme ikkagi Vaba vankri blogis toetajana ära toodud. Ju ma siis saan kõigile soovijatele nüüd tükk aega ära öelda.

Samas, mitte keegi pole pöördunud, et meil on 100 inimest ja äkki tahaksite meie üritusel jäätist müüa ja saaksite meile natuke piima selle kutse eest tuua.  Sellist ettepanekut ma vähemalt kaaluksin.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s