Tüdrukud kolisid

Kolisime mullikad Tammiku taha, praegu on nad Lii ja Andruse maja juures, hiljem tuleb karjust edasi panna. Väga kultuursed loomad, ajamise juures polnud ainsatki probleemi. Muidugi oli Jormal ka eeltöö väga hästi tehtud. Karjusega koridor pandud, nii et neil polnudki muud varianti, kui mööda seda minna. Jorma vilistas (see on meil kutsumine) ees ja mina jalutasin koos koeraga taga.  Nii pildistasin alles siis, kui nad juba kohal olid ja uut karjamaad uurisid.

IMG_5961See seltskond koosneb kahest holstein-friisi mullikast, ühest puhtatõulisest limusiinist ja ülejäänud on ristandid. Suur kari on ühtlasema välimusega. Ristandid on paratamatus, kui on ka lüpsilehmad, keda paaritab limusiini (sel aastal küll maatõugu) pull.

Vutid on ka juba üsna suured:

IMG_5971Vutid on ainsad põllumajanduslinnud, keda saab pidada ainult puuris. Kui nad lahti pääsevad, siis lendavad ära ja ilma inimeseta kahjuks ellu ei jää. Munema peaks need linnukesed umbes kolme nädala pärast hakkama.

Aias hakkas õitsema “sinine” kaunitar Charles de Gauelle

IMG_5966Tema kõrval on kahevärviline France Libre. Selle roosi nupud on oranžid ja avanenud õied muutuvad peaaegu punaseks.

IMG_5967Sel aastal ostetud roosid on alles väikesed ja õitsevad mõne õiega. Seevastu vana olija Las Vegas näitab tõelist hiilgust:

IMG_5968

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s