Suur tänu

Suur tänu kõigile 209-le mahetoidu päevale kohale tulnud inimesele!

Palun veelkord vabandust kogetud ebamugavuste pärast. Tunnistan, et meil oli valmisolek 100-150 inimese tulekuks. Oleme õppust võtnud ja järgmised sarnased üritused tulevad ikkagi eelregistreerimisega. Sel aastal peaks tulema veel kaks mahetoidupäeva, äkki Võrumaal ja kus see veel oligi? Igatahes Pärnumaa päev oli nüüd ära.

Kasutan juhust ja tänan ka kõiki abilisi: Ailit, Margust ja Martinit, kes aitasid õuet koristada. Antsu, kes aitas sõnnikuhunnikud koomale lükata ja kruusa aukudesse vedada. Asendustalunik Üllet, kes sattus õppepäeva tegema kõige tihedamale ettevalmistuspäevale ja tegi tunduvalt rohkem, kui temalt oodata oskasin ja nägi ka ise, mis vaja teha. Hillet ja Karinit, kes aiatsid ettevalmistusi teha, süüa teha (ilma nendeta poleks niigi palju süüa olnud, kui nüüd oli :)), serveerida, müüa jne. Riinat lastega tegelemise eest ja ka suvikõrvitsa piruka retsepti eest.  Maiat, kes oli kohe valmis lehmi uudistajatele lähemale meelitama ja muidu ka ikka vastu tuleb. Jormat jooksutasin ma loomulikult kogu selle aja ja pean sellist enda tegevust igati normaalseks 🙂

Veel: Silviat uudisloo eest Pärnu Postimehes. Kristhelt, kes pildistas ja kes neid pilte ka peagi kasutada annab. Andrest, kes kohe soostus avasõnu ütlema, Kaljot ja Silverit, kes selle õnnetu teise bussi tagasisõiduks kohe ära korraldasid. Olavit, kes oma plaane ringi tegi, et meid muusikaga rõõmustada. Herdist, Anu, Darjat ja Elenit, kes oma tarkust meiega ettekannete näol jagasid. Kadrit ja Anetti, kes tulid oma talude kaupa müüma. Pretty reklaami, kes tegi väga kiiresti päris kenad reklaami kujundused. Tõhelast Andrest suure telgi ja mööbli paigaldamise eest, Remit Autot bussi eest.

Loomulikult veelkord Anut selle võimaluse eest. Airit meeldiva koostöö eest ja Eesti Mahepõllumajanduse Sihtasutust ning Põllumajandusministeeriumi, kes kõik selle kinni maksavad.

Advertisements

2 thoughts on “Suur tänu

  1. Oi, nii palju rahvast! Suur suur aitäh Sulle korraldamast, jube vahva oli. Tore oli ikka ära näha see talu, mis meid juba mitu aastat toitnud on.
    Ja ma ei väsi ütlemast, et Sa nägid nii kaunis välja!

  2. Jaa, meie vaatasime ka, et Nele on ennast nii ilusaks teinud 🙂 Tõesti super päev oli ja meeletult palju rahvast!

    Seda imelise suvikõrvitsapiruka retsepti tahaks mina ka väga. Olevat seina peal olnud, rääkis ema mulle pärast, aga ma ei pannud tähele.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s