Lähiplaanid

Kõigepealt ka infoks kõigile tellijatele: olen praegu haiglas.

Tellimusi saab ikka esitada ja neljapäeval kaubaring ka toimub, lihtsalt mõni valmistoode(näiteks jogurt) võib sellel nädalal saamata jääda.

Normaalne, eksole. Eile oli ju mahepäev ja ennem seda kogu ettevalmistus, nüüd peaks väike puhkus päris kohane olema. Nii ma isegi mõtlesin, aga siis meenus, et kohe on meie PLP LEADER projektitähtaeg. Kuna mul on tõesti väga tootmistingimusi parandada vaja ja Andres on juba üksjagu vaeva näinud ehitusliku renoveerimisprojektiga, siis ma lihtsalt pean selle projekti nüüd kokku kirjutama ja korrektselt ning õigeaegselt esitama.

Niisiis: taastun plaanilisest operatsioonist, mis tuleb homme. Koostan Leader projekti, lepin PLP-ga dokumentide esitamise aja kokku. Loodetavasti kirjutatakse mind nii välja, et jõuan laupäevaks veel kodus jäätist juurde teha. Eile osteti nii hästi, et Tartu Maarjalaada jaoks on uut vaja.

Jorma peab sõira ja võid tegema, laupäeval Tartusse müüma minema. Auto on lõpuks ometi KASKO remondis, ehk saab midagigi tehtud, näiteks uus radikas pandud. Lüpsab praegu asendustalunik Ülle. Edasi saab Maia rohkem teha, kuni nii palju taastun, et ka raskemat tööd teha saan.

Peale Tartut tuleb see nädalavahetus, kus on Paunvere laat. Sinna läheb ka Jorma. Elektrit sinna enam ei tellinud, jäätise hooaeg on ilmselt läbi. Jorma peab käru rentima, et Palamuselt ära tuua aiamoodul, mille Reedale võlgneme. Kui limusiinidelt verd võtsime, hüppas noor lehm üle laenatud aiamooduli, aga kuna see aed on pea kaks meetrit kõrge, siis ta ei suutnud puhast hüpet sooritada, vaid jäi kõhtupidi rippuma ja vajutas aia kõveraks. Selle asemel peame uue mooduli ostma ja selle ise ka Palamuselt ära tooma. Samal ajal peavad Lemmik ja Trulla(meie maatõugu lehmad) saama Maria tallu Oktoobervestile. Neid kutsuti. Soovitatav on nendega enne muusika saatel päitsetest hoides jalutada 🙂 Et nad seal närvi ei läheks, vaid oskaksid ilusasti kõndida 🙂 Sinna kohale saamise osas loodan konkreetselt Hille ja Kalevi peale, Jorma on ju Paunveres…

Tundub, et ka kuu lõpp tuleb müükide tähe all, lausa kutsutakse.

Advertisements

3 thoughts on “Lähiplaanid

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s