Jääfestival ja Kuldkala

Homme, see tähendab 15.02.2014, laupäeval on võimalik Sepa mahetalu tooteid osta Pärnus toimuva Jääfestivali laadalt. Pärnus on kaasas jäätisekülmik koos jäätistega. Pakkuda nii koju kaasa, kui kohapeal söömiseks.  Loomulikult on müügil sõir, nii köömnetega, kui ürtidega. Natukene on kaasas võid, kodujuustu, mustsõstra jogurtit ja küüslauguvõiet.  Veel võtan kaasa ürditeed ja Tosca kooki. Müün mina ise.

Kuldkala toimub Viljandis ja seal on müümas teine meeskond. Jorma esindab meie talu ja esimese katse teeme koostööks Uue-Kingu kohvikuga, kust on müümas Andrei. Uue-Kingu kohvik pakub türgi kohvi, mis on konkurentsitult parim kohv, mida mina saanud olen.

Meie kaubast on Viljandis sõir, nii köömnetega, kui ürtidega, natuke võid ja küüslauguvõiet. Veel on võimalik osta sooje lihapirukaid ja Tosca kooki. Jäätist seal kaasas ei ole.

Vaatame, kuidas koostöö sujub, kui kõik hästi läheb hakkabki meie teine müügikoht liikuma koos Uue-Kingu kohvikuga. Seal saab siis lisaks võrratule kohvile ka rohkem kohvi kõrvast osta.

Juba järgmisel neljapäeval on Sepa mahetalu koos teiste toredate tootjatega Pärnumaa Toiduvõrgustiku OTT (Otse Tootjalt Tarbijale) esimesel kaubakohtumisel Pärnus Kooli tn 13.

Laupäeval 22.02.2014 on Sepa mahetalu Viljandi OTTi kaubakohtumisel Uku Keskuses. Lisaks ka Pärnus Jääfestivalil.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s