Kadunud

Meie uhke isapaabulind, tema ilutsebki praegu blogi päises. Mõtlesime, et rõõmustame teda ja tõime emase paabulinnu. Ei teagi nüüd, milles asi, kas tüdruk ei meeldinud või… Igatahes lasi isane end lahkelt koos sabaga pildistada ja lahkus siis teadmata suunas. Viimati nägi Artur teda all külas, seal kus võsa on, aga ei taibanud ka koju ajada. Seni on ta ju ise kodus püsinud. Lind on võimeline lendama kilomeetreid, kui pikalt ta lennata jaksab, seda ma paraku ei tea. Igatahes, kui kuskil ilmub välja veidi segaduses olev suur sinise kaela ja pika sabaga lind, siis palun meile märku anda. Tal tüdruk kodus ootab.

IMG_6302Tagaotsitav

Advertisements

4 thoughts on “Kadunud

  1. Paabulind suundus Kõimast Tarvale, kus metsas mingil tee-objektil elutseb. Jorma on teda kolmel korral püüdmas käinud, aga tulutult. Sell pidavat isegi joostes poisist kiirem olema. Ju ta siis otsib endale lõpuks uue kodu. Linnu võimekuses ma küll ei kahtle.

  2. Täna, 12.04.2014 saime paabulinnu tagasi. Oli teine Veltsal budistlikku tallu läinud ja sisse saamist palunud. Sõi toas kassikrõbinaid ja sotsialiseerus peremehega. Jorma ja Lily tõid ta ära koju. Aitähh Erkile teatamise eest!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s