Sõir peab olema!

Jaanipäeval laual muidugi. Kuna see teadmine on sügavalt juurdunud just Lõuna-Eestis, siis oleme ka meie seal müümas.

Laupäeval 14.06.2014 Ihamaru Kõivualutse laadapäeval. Tegemist uue üritusega, anname siis oma väikese osa selle õnnestumisse. Laadaloosi lähevad jäätised.

Pühapäeval 15.06.2014 müüme Räpina laadal. Tegelikult oleme laadakorraldajate laatu vältinud ja kui sinna siiski sattunud oleme, siis ka iga kord kahetsenud. Pean silmas siis professionaalsete ( 🙂 ) laadakorraldajate laatu, kes iga nädalavahetus kusagil midagi korraldavad, mis tihti tähendab vaid müüjatelt raha kasseerimist. Loodame, et seekord ei pea kahetsema. Ei ole nende  konkreetsete korraldajate laadale veel sattunud.

Et mulle ei meeldi nii öelda kõiki mune ühes korvis hoida ja pealegi on suvi ühemõtteliselt raha teenimise aeg (mitte puhkamise aeg), siis müüme ka Pärnumaal Pootsi laadal, see toimub laupäeval 14.06.2014. Tuleb tunnistada, et kindla peale minek on muidugi Pootsi laat: ligidal, pooli inimesi (ilmne liialdus 🙂 ) me tunneme ja nemad meid. Korraldajaga on ka väga positiivne kohtumine juba olnud ja on üsna selge ettekujutus, mida sealt oodata on. Seevastu see Lõuna-Eesti pool on üllatus. Üldiselt ma ei armasta üllatusi. Aga, nagu öeldud: sõir peab olema ja ehk on seal piisavalt sama meelt inimesi. Kuna sõir on täna tehtud, siis seisab külmkapis jaanipäevani ilusti ära.

Ostma!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s