Kuhu minna 5.07.2014 ?!?

Appi. Vaatamata suurele otsimisele ei paista midagi erutavat. Pärnu Hansapäevad on läbi. Kuigi uut jäätisemasinat veel ei ole, vedasime jäätisega peaaegu välja. Vaid laupäeva õhtul tuli puudu. Pühapäevaks jõudsin uue teha, aga vihmane ilm ostma ei meelitanud. Üldiselt oleme selle müügiga rahul. Uueks nädalavahetuseks suudan taas korralikud varud luua.

Tagasi küsimuse juurde: kuhu minna sel nädalavahetusel? Oleme avatud kõikvõimalikele ideedele ja ka pakkumistele. Äkki mõni firma sooviks oma suvepäevi jäätisega rikastada? Või mida iganes. Ei saa ju olla võimalik, et keset suve on nädalavahetus tühi. Ja laulupidu ärge küll mainige, seal on Premial ainuõigus müüa.

Ka 6.07.2014 on täitmata…

Advertisements

6 thoughts on “Kuhu minna 5.07.2014 ?!?

  1. Põltsamaa Roosipäevadele ei taheta, neil endil külmikus Premia jäätis. Viimsi taluturg ei pruugi olla parim koht vahvlituutus jäätise müügiks. Või oleks mõtet? Kaasa müüme ju praegu ainult sõira ja väga pisut võid.

  2. Uurige Viimsi taluturu korraldajalt. Ise kain igal laupäeval ja seni pole jäätist pakutud. Samas käiakse peredega, on väga populaarne koht ja ilusat ilma lubas ka:)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s