Uskumatult hea

Maitse üle muidugi ei vaielda, niisiis on tegemist minu subjektiivse arvamusega. Kuna eelmisel aastal tuli üks inimene (tema enda väitel) Mihkli laadale ainult minu toorjuustu ürtidega pärast ja oli väga pettunud, kui mul seda polnud, siis seekord tegin natuke, igaks juhuks. Välja tuli uskumatult hea. Tegelikult lausa uus tase. Kogus on piiratud, kes ees, see ostab. Ja kui see eelmise aasta väga andunud huviline loeb, siis on tark enda jaoks kinni panna, nt. helistades või meilides.

Teine asi, mis mulle sügava mulje jättis, on jõhvika sorbett. Sobib laktoositalumatutele, kuid ei sobi täis veganitele, kuna sisaldab munavalget. Sobib ka toortoitujatele, aga ei sobi suhkrut vältivatele inimestele. Minu arvates on see superhea. Kuna minul on nüüd jõhvikad otsas ja sõbranna metsa ajamisel ei ole sügavat mõtet enne sügist 🙂 , siis ärge palun tellima hakake. Minge ostke Mihkli laadal või Võru Folgil. Võrru sai esimene katsetus, mis on natuke liiga magus, aga Mihklis on täiuslik.

Igaks juhuks kordan veel üle: Sepa mahetalu tooted on sel nädalavhetusel 19.07.2014 müügil Võru Folkloorifestivali laadal ja Mihkli laadal Pärnumaal. Mihklis seekord lava kõrval paremale poole, Premiast järgmine telk kiviaia ääres. Teine koht on ka, seal on ainult jäätis.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s