16.08-17.08.2014

Viimasel ajal on ainus, mida kirja suudan panna, see kus me müümas oleme. Ehk paraneb asi septembris…

Seekord on võimalik meie jäätist osta Raekoja platsilt, “Tallinn kutsub külla” raames. Meie jaoks juba traditsiooniline asi, kolmas aasta (või neljas?) Oleme seal nii laupäeval, kui pühapäeval. Muud peale jäätise plaaniliselt kaasas pole, aga kui keegi tahab midagi pühapäevaks tellida, siis see võimalus on küll. Meilile, palun.

Laupäeval 16.08.14 toimub Pärnus “Augustiunetus” Ju siis minuski ikka kübeke kohvikupidajat peitub, et end sinna registreerisin. Kaasas on tooted: või, ürdivõi, toorjuust ürtidega, maitsestamat jogurt, kodujuust, sõir ja jäätis.

Kohviku poolelt on menüüs suvikõrvitsa kotlett toorjuustuga, see on soe toit (vähemalt plaaniliselt), siis veel röstitud punase peedi salat salatijuustuga (feta), sibulapirukas, rukkijahust korvikesed toorjuustu-sinihallitusjuustu kreemiga, sõira suupiste (tikukas) ja tosca kook. Jookideks presskannukohv, ürditee ja õunamahl, vesi ka. Oleks võinud laiema valiku teha, aga mida pole on aeg. Kohviku asukoht on praegu veel vaid Herdise teada, kuna me igal juhul voolu vajame ja peame ikkagi generaatorit kasutama, siis peab kohvik olema sellises kohas, et oleks kuhu generaatorit eemale viia. Võtame kaks telki, siis on ka meie külalistel võimalik kuivaks jääda, kui sadama peaks juhtuma.

Algselt veel laupäevaks planeeritud Ülenurme Rukkimaarjapäeva laat jääb ära. Pole keda sinna saata.

Küll on pühapäeval minek Põlvamaale Ökofestivalile. Sinna jõuab kindalsti sõir (Tervitused Andrusele!), jäätis ja tõenäoliselt jääb ka võid, ürdivõid ja toorjuustu ürtidega Pärnust veel üle.

Advertisements

One thought on “16.08-17.08.2014

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s