Oktoobervestil

Et algusest alustada, siis kõigepealt kutsuti meid kanadega Keskkonnamessile Tartusse, see oli 2011 aastal. Kuna olen loomult uudishimulik, julge ja ahne, siis loomulikult olin nõus minema. Kuigi see tähendas kanade eksponeerimiseks spetsiaalsete aedade tellimist. Aiad on end nüüd ammu tasa teeninud ja meil näituste kogemus juba päris pikalt olemas.

Nii ei kõhelnud ka maatõugu lehmadega minna, kui eelmisel aastal esimest korda Maria talusse Oktoobervestile kutsuti. Kutsujaks Eesti Maakarja Kasvatajate Selts.

Sel aastal hakkas Maria talu peremees Enn juba aegsasti rääkima, et me ikka seekord ka lehmadega tuleks. Kui selle sooviga ka Selts ühines, siis oli minek otsustatud.

Kaasa võtsime loomulikult Trulla ja Lemmiku, kes juba kogemusega näitusel käijad. Alguses muide ei ole lehmad niii puhtad…

DSC_0387

Foto: Käde Kalamees

Selleks ajaks siin olid mõlemad juba kenasti pestud.

Lemmik, Trulla

Foto: Käde Kalamees

Need loomad on tõepoolest lihtsalt imearmsad. Selle pärast meeldivad ka lastele.

DSC_0119

Peale loomade esitlust, kus me oma kahe väikese lehmaga koos hobustega ringil kõndisime, suurenes järsult inimeste ostuhuvi. Põhjuseks väga hea reklaam, mida Käde mikrofoni vahendusel tegi. Tõepoolest ei pruukinud enne arusaadav olla, et me seal ka müüme, mitte niisama mõnusalt aega ei veeda. Ometi olen kindel, et ka siis, kui oleksime olnud kogu vajaliku atribuutikaga, oleks effekt ometi sama olnud. On vaja öelda ja meelde tuletada, et mahe on hea ja tervislik. Et ehtne talutoit on hea. No ja meil olid ju veel Trulla ja Lemmik, nii et igati personaalne side toote päritoluga.

DSC_0445

Siin oleme koos Eesti Maakarja Kasvatajate Seltsi esinaise Käde Kalamehega. Mina olen vasakpoolne ja koos Trullaga, Käde parempoolne, koos Lemmikuga.

DSC_0482

Trulla ja Lemmik käisid end jälle näitamas. Tõestuseks on tore pildigalerii Eesti Maakarja Kasvatajate Seltsi lehel.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s