Aga, kui… tuleks maale?

Usun, et nii mõnigi linnainimene on sellise mõttega mänginud. Mis siis, kui koliks maale elama? Paraku ei ole see ka teoorias väga lihtne, praktikast rääkimata. Kes ise pole maal elanud, see ju tegelikult ei tea, mis ees ootab.

See oli nüüd sissejuhatus, selleks et jõuda pakkumiseni. Tulge proovige järele!

Tunnistan ausalt, et mul on oma huvi ka kõvasti mängus. Lihtsalt ei jõua kõigega toime tulla. Praegu on maja vaid minu päralt ja koos sellega ka tööd. Loomulikult käib abilisi, kuid sellest ei piisa.

Täpsustan tingimusi: Võimalik kasutada ühte tuba, tegelikult isegi kahte, kui vaja. Ühisruumid on elutuba, köök, vannituba, WC. Mina ise loomulikult elan ka siin. Reeglid on minult. Kõige olulisem: tuleb osaleda talutöödes.

Oodatud on maaelust huvitatud inimene ( või paar), lapsi paraku väga ei tahaks, kuna kooliealine ju nagunii tulla ei saaks, aga nooremad tekitavad tahes tahtmata ka mulle lisakoormust ja lisakoormus on absoluutselt viimane asi, mida vajan. Niisiis üks või kaks lasteta inimest. Periood teie valikul, kuid mitte alla kahe nädala. Huvilised, võtke ühendust!

Advertisements

One thought on “Aga, kui… tuleks maale?

  1. Kas välismaalt vabatahtlike võtmist ei ole kaalunud? Oskan soovitada sellist lehekülge nagu workaway.info, ise olen hetkel vabatahtlikuna Hispaanias ja igati põnev kogemus. Vastuvõtjad pakuvad vabatahtlikele majutust ja süüa, vastutasuks tavaliselt viis tundi tööd viiel päeval nädalas. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s