Hädas IT-ga

Hakkasin tegema uut lehte, vastloodud uuele firmale. Kuna internetis leitavus on väga oluline ja kuna olen enesekindel (vahest ka põhjusetult), siis mõtlesin, et hea mõte on valida Veebimajutusest vähe vägevam pakett. Kuna olen WordPressiga harjunud ja Edici siis ei meeldinud, kui korra proovisin, valisin variandi, kus saab teha WordPressi kodulehe. Tegingi:  http://nessat.ee/   Ega see ju päris valmis veel ei ole, aga midagi on juba olemas. Ja siis üllatusin: googeldades lehte ei tule… Uurisin, mida ma siis ostnud olin ja sain aru, et seal tuleb veel jumal teab mida teha, et kõik toimima hakkaks… Ei ole ma päris IT naine, kuigi ühe keskealise talunaise kohta pole ju viga.

Kes annab head nõu?

Sellest ma saan isegi aru, et kui üldse hakkama ei saa, tuleb teenus tellida. Aga äkki ikkagi saan ise?

Advertisements

6 thoughts on “Hädas IT-ga

  1. Ja selleks, et Google otsingus ettepoole saada, aitab kaasa aktiivne linkimine, näiteks kindlasti peaksid panema lingi oma blogi lehele. Mida aktiivsema liiklusega leht sind lingib, seda kasulikum see sulle on. Umbes niiviisi.

    See uus leht on sul ka WordPressis, eks?

  2. Facebookis linkimine on kindlasti suur pluss, seal saab tasulist reklaami kaa soetada ja teinekord, olenevalt ka tootest on sel väga suur kasu 😉 Ma ise selles valdkonnas käpam. Aga nagu Tikker mainis, blogi, blogi, blogi! Ideaalne on nädalas 3-4 korda kirjutada ja kasutada ka silte nagu sul toit, seadused, talust jne aga selliseid mis vb rohkem mingi sihtgrupiga seonduvad (minul nt fotograaf Pärnus) Mis tõstab sind otsingumootoris märgatavalt 🙂

  3. kõik oleneb ka lehekülje sisust, kui täna Googeldada Nessat siis ei tule aga kui googeldada NessaT OÜ vahendab siis on ilusti leitav. Esilehele tasub panna teksti sisse kindlasti neid märksõnu millega sa tahad et su lehekülge leitaks.

  4. Tänud nõu ja abi eest! Mõnda asja juba tean ka, aga see igapäevane blogimine, on nagu on… ise näete, et hästi ei tule. Aga proovin. Kindlasti teen FB ja katsun Sepa mahetalu kaudu ka suunata. Seda tean, et võtmesõnad peavad pealkirjades olema ja muidu ka tihedalt.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s