Müüa perenaine

Võiks küsida paar retoorilist küsimust. Näiteks: “Kust saada head orja?” või “Kui palju makstakse kasutatud, aga siiski töökorras perenaise eest?”

Sellised huvitavad mõttearendused tulevad konto seisu vaadates pähe. Ei ole just paljut vaadata. Kuigi samas on huvitav: eraisik Nele Tamm koos FIE Nele Tammega, OÜ Sepa mahetalu ja NessaT OÜ, saab ikka päris mitu korda isikuid vahetada ja siis väikesi liitmistehteid teha ja siis saab veel Maksuametist vaadata, ega kellelgi neist isikutest või äriühingutest kogemata pole tekkinud maksutagastus õigust… Täna selgus näiteks, et kahel kolmest on võimalik pisut tagastust taotleda. Taotlesidki… Ja siis saab omavahel laenu teha. Nagu mehed poe nurga juures klapivad, et kas tuleb pudel välja… Aga selle eest on meil nüüd hulga peale uus (kasutatud) auto. Ei ole Ford. Hoopis VW ehk Volkswagen ja lahe on see, et see on CNG ehk maagaasil töötav, bensiiniga sõidab ka, siis kui gaas otsas on. Ah jaa, see mitmuse kasutamine, kes nüüd päris tuttavad veel pole, siis kõik need erinevad isikud on ikka see üks talunaine Nele.

Ja veel üritasin kogu oma alles olevat raha Sloveeniasse juustukatla eest ära maksta. Palun vabandust nende käest, kellel on õigus minult ülekannet oodata…Ei teagi, kas õnnestus. Kui, siis on jäänud veel küsimus, kuidas see katel ikkagi minuni jõuab: kas lasen saata (oma raha eest) või lähen järgi, et üksiti kõik muu ka ise üle vaadata. Inventuuri tulemusena olin sunnitud loobuma mõttest kedagi kaasa võtta. Kui üksi sõidan, siis on ehk eelarve võrdne. Üksi minekut takistab muide tegelikult ainult argus…. See, et ma piisavalt head inglise keelt ei räägi, on ettekääne.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s