Õppepäev meiereis

19.03.2016 toimub juustu ja jäätise valmistamise õppepäev/töötuba.

Algus on kell 11.00, lõpu kellaaeg vastavalt sellele, kuidas jõuame, aga neli tundi läheb aega päris kindlasti.

FB usaldusväärsus selliste asjade reklaamil sai minu jaoks küll pisut kannatada. Tundub, et ülearu lihtne on kusagil grupis kirjutada, et jah, soovin osaleda. Aga vahepeal nullini langenud osalejate arv on siiski uuesti nii palju taastunud, et nüüd on see päev lukus,kui need kaks inimest ka tulevad, kes alles ühendust võtsid. Kui siiski ei tule, siis paar kohta võiks olla.

Mis puutub järgmisesse sarnasesse päeva, siis aprilli alguses oleks veel võimalik seda teha. Tingimused oleksid samad. Hilisemal ajal mingeid selliseid õppepäevi enam ei toimu, kuni oktoobrini. Siis võib uuesti proovida.

Üksiti juhin kõigi väiksemate põllumajandustootjate tähelepanu kahele aprillis algavale taotlusvoorule: “Väikeste põllumajandusettevõtete arendamine” ja LEADER. Viimase puhul on küll igal tegevugrupil natuke erinev see vooru väljakuulutamine, aga olen aru saanud, et aprilli keskel on väga paljudel gruppidel taotluste esitamise aeg. Siia puutub see nii palju, et mõlemast kohast on sobiv väikemeierei või ka pruulikoja seadmete soetamiseks rahastust küsida. Kuna minu ettevõte NessaT OÜ müüb väikemeierei seadmeid, õllepruulikoja seadmeid, roostevaba mööblit, külm- ja sügavkülmkambreid, siis olen huvitatud, et neid seadmeid vajavad inimesed saaksid ka info, kust saada selleks ostuks raha.

Advertisements

One thought on “Õppepäev meiereis

  1. Meie oleme oma ürituste puhul läinud üle vanale heale e-kirja teel registreerumisele. Just sellepärast, et FB-s osalejad ja lõpuks kohaletulijad on kaks täiesti eri gruppi.
    Edu Sulle! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s