Seda ja teist

On olnud jälle pisut pikem paus. Kiire, noh, kuigi praegu on talus vabatahtlik Svea, siis ikkagi on aega natuke vähe, et kirjutada.

DSC_0248[1]

Naabreid huvitab kindlasti, miks kanalisatsiooni tegemine pooleli jäi. Väga lühidalt: peatasin tööd, kuna tööde teostaja osutus petiseks. Kogu solk oleks põhjavette tulnud, kui oleksin selle (kõigiti heaks kiidetud) töö lasknud lõpetada. Nüüd kogun raha, et normaalsest ja ausast firmast kõigepealt projekt tellida.

imbpeenar

Sellisesse “imbpeenrasse” taheti kärgtorud paigaldada… Kes natuke kokku on puutunud, näeb, et peenrast on asi kaugel, pigem nagu väike süvend.

Heinaaeg on alanud. Oli üks väga kehv heinaaasta, aga see tänavune on hullem veel. Ilmselgelt hakkame heina juurde ostma.

Laadad käivad täie hooga, Vastseliina kostitas seekord tugeva tuulega, nüüd on tulemas Pärnu Hansapäevad. Jätkub müük Pärnumaa Toiduvõrgustik OTT müügikohas Pärnu Keskuse ees neljapäeviti kella 16.00-18.00 ja Saku Selveri ees Väikesel Taluturul igal reedel. Lisandumas on veel müügikohti Pärnus.

DSC_0223[1]

Pildil Viljandi Hansapäevad Viljandimaa OTTi müügialas, muuseumi õues.

Meiereisse pole töölist leidnud. Momendil aktiivselt ei otsi ka. Koht on vaba, kui tuleb õige inimene. Ei arva midagi kandidaadist, kes soovib, et kaks korda päevas Koongas bussi vastas käin. Nii, et täitsa tõsi, mul ongi väga kõrged nõudmised. Inimene peab ise tööle saama, tööpäeval on kokku lepitud algus ja lõpp ning selle aja sees tuleb tööd teha. Kui keegi peaks veel rääkima, et maale on vaja töökohti luua, siis vaidleksin vastu. Tegelikult on kõik need, kes tööd tahavad ammu tööl ja need kes tööl ei ole, ega need ei tahagi. Ja vägisi sundida ei saa.

Sloveenid käisid külas. Müün väikemeierei seadmeid ja külas käisid Plevniku esindajad. Olid üllatunud, kui kena ja rahulik on Pikavere ja Eesti üldse  🙂

DSC_0238[1]

Meiereis.

DSC_0240[1]

Tööd küll puha pooleli, aga kena koht ikkagi 🙂

Ise käisin ka külas – Juustupoistel. Nad on ostetud seadmetega väga rahul ja tahavad veel. Muljetavaldavalt palju saavutanud lühikese ajaga!

DSC_0256[1]

Mirek ja Kaido ehk Juustupoisid

Ootan saadetist Setumaalt. Sepa mahetalu sõir võitis Saatse muuseumis sõirade võistlusel esikoha. Kuna Artur lahkus enne võitja väljakuulutamist kauba lõppemise tõttu, ootan nüüd postiga aukirja.

 

 

 

Advertisements

One thought on “Seda ja teist

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s